Најголем избор на Риболовна Опрема Најквалитетната храна За сите видови аквариумски риби
07b1793b4154d09d80a164ef687a1ae8-250x170
26170423_1566550850100710_7947761555213647593_o
SFDF

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

WWW.HADZISKI.COM.MK!

Во нашата продавница може да изберете голем број на производи за вашето хоби. Ние нудиме производи од светски познати брендови.

Испорака

Вашата нарачка откако ќе ја потврдиме во нашиот центар за нарачки ќе ја испорачаме за 24 до 48 часа, до курирска компанија и за 2/3 работни дена преку курирска компанија пратките пристигнуваат во сите делови на Македонија.

Испораката е бесплатна на целата територија на Република Македонија, за нарачки над 1.500 денари, додека за нарачки со износ помал од 1.500 денари за испорака се наплаќа по 150 денари ( во зависност од ценовникот на курирска компанија ).

Ако ви треба дополнителни информации или сакате да нарачате исто така можете да не контактирате по телефон или на e-mail. Ние ќе бидеме среќни да ви помогнeме со вашата одлука!